slavnostní 1 .ročník

Lipenská flotila 2023

Vhodné pro děti 

Zkušenosti nejsou potřeba

Zábava a plachtění na prvním místě

KAPACITA MOMENTÁLNĚ NAPLNĚNA!

Slavnostní 10. výroční flotilová plavba na Lipně, zážitková dovolená plná plachtění, zábavy, zpívání u ohýnků, her a soutěží. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Termín: 15.-18.6.2023 Lipno
Nalodění:
15.6. 18:00
Konec akce:
18.6. 17:00 

Domovská marina: Landal Marina Lipno nad Vltavou

Flotila se skládá ze šesti plachetnic délky okolo 35 stop (cca 10m). V každé lodi je místo na spaní pro 5-7 osob, toaleta, malá kuchyňka a posezení. V zázemí mariny jsou sprchy a toalety, restaurace a obchod.

Cena celé akce je 4 950 Kč na osobu.

V ceně je pronájem lodě od čtvrtečního večera, kapitáni, poplatky v marině, projetá nafta, úklid, program a stravování od páteční snídaně do nedělního oběda.

SLEVA 10% PRO ÚČASTNÍKY MINULÝCH PLAVEB TETRIS SAILING ZA POSLEDNÍ 4 ROKY!

Aktuální obsazenost flotily
Obsazenost 100%

Naše lodě

již 10. ročník nejúspěšnější vnitrozemské plavby Tetris Sailing. Každý rok se sejdou úžasné posádky a ochotní a šikovní kapitáni na nezapomenutelný prodloužený víkend na Lipně. Plachtění je aktivní odpočinek, při kterém zapomenete na všechny pracovní věci a starosti a bude vás zajímat odkud fouká vítr, jak nastavit plachty a jakým kurzem plout. Kapitáni vše ochotně a rádi vysvětlí a ukážou. Není hned nutné utrácet velké desetitisíce korun a drahé dny dovolené za týden na moři. Lipno je takzvané “české moře”. A je to pravda, přijeďte se sami přesvědčit.