Lipenská flotila 2022

Vhodné pro děti 

Zkušenosti nejsou potřeba

Zábava a plachtění na prvním místě

KAPACITA ZAPLNĚNA

Zážitková jachtařská třídenní plavba na plachetnicích na Lipenské přehradě. Plachtění, ohýnek, zábava, hry a soutěže, lodní bitva! Vhodné pro děti, rodiny i prarodiče, zkušenosti nejsou potřeba!

Termín: 16.-19.6.2022 Lipno
Nalodění:
16.6. 18:00
Konec akce:
19.6. 17:00 

Domovská marina: Landal Marina Lipno nad Vltavou

Flotila se skládá ze šesti plachetnic délky okolo 35 stop (cca 10m). V každé lodi je místo na spaní pro 5-7 osob, toaleta, malá kuchyňka a posezení. V zázemí mariny jsou sprchy a toalety, restaurace a obchod.

Cena celé akce je 4 099 Kč na osobu.

V ceně je pronájem lodě od čtvrtečního večera, kapitáni, poplatky v marině, projetá nafta, úklid, munice na lodní bitvu a stravování od páteční snídaně do nedělního oběda.

SLEVA 10% PRO ÚČASTNÍKY MINULÝCH PLAVEB TETRIS SAILING ZA POSLEDNÍ 4 ROKY!

Aktuální obsazenost flotily
Obsazenost 100%

Naše lodě

již 8. ročník nejúspěšnější vnitrozemské plavby Tetris Sailing. Každý rok se sejdou úžasné posádky a ochotní a šikovní kapitáni na nezapomenutelný prodloužený víkend na Lipně. Plachtění je aktivní odpočinek, při kterém zapomenete na všechny pracovní věci a starosti a bude vás zajímat odkud fouká vítr, jak nastavit plachty a jakým kurzem plout. Kapitáni vše ochotně a rádi vysvětlí a ukážou. Není hned nutné utrácet velké desetitisíce korun a drahé dny dovolené za týden na moři. Lipno je takzvané “české moře”. A je to pravda, přijeďte se sami přesvědčit.