Oblečení Tetris Sailing "You are the captain of your life."

PODZIMNÍ EDICE - OBJEDNÁVÁNÍ JEN DO 8.11.

Polokošile

Kvalitní polokošile ve slušivém střihu se stylovým potiskem designovaným jak na palubu tak do běžného života.

Výrobce: B&C
Typ: Piqué Short – sleeved polo shirt

100% bavlna
gramáž 180 g/m2

699 Kč

Sleva 10%

  Cena: 629 Kč 

Tričko

Ozkoušené vysokogramážní tričko s potiskem “You are the captain of your life” s kulatým výstřihem.

Výrobce: Fruit of the Loom
Typ: Heavy (pánské), Ringspun Premium (dámské)

100% bavlna
gramáž 195 g/m2

599 Kč

Sleva 10%

  Cena: 539 Kč 

Mikina

Mikina z měkkého a příjemného materiálu s dlouhým rukávem pro chladnější večery na palubě. Varianta Navy Blue s bílým potiskem.

Výrobce: B&C
Typ: Set In

materiál: 80% bavlna, 20% polyester
gramáž: 280g/m2

899 Kč

Sleva 10%

  Cena: 809 Kč 

Potisk sítotiskem

Potisk triček technikou sítotisku je nejkvalitnější a nejtrvanlivější způsob potištění textilu. Protože jde o protlačování barvy do textilu přes šablonu, výsledný obrázek má kromě vysoké kvality také velkou trvanlivost – neláme se, neloupe, neopere.  Výrobci doporučují prát oblečení naruby, aby se životnost potisku ještě prodloužila.

Nové jachtařské stylové polotriko (polokošile) “You are the captain of your life” bylo navrhnuté nejenom na plavby pro posádky, ale také pro běžné nošení ve městě i v práci. 

Zvolili jsme kromě kvalitního materiálu, 100% bavlny, i velmi odolný sítotisk, který vydrží roky praní a nošení. Vyrábět nekvalitní oblečení, které do roka odejde, totiž nemá podle nás smysl. Dobré polo by mělo být stejně kvalitní, jako dobrý kapitán – musí obstát i náročnější situace, které nám život nabídne. 

Design byl navrhován s cílem citlivě ukázat krásu plachetnic i života na moři. Potisk na boku mimo střed trička působí velmi moderně a nerušivě, polokošili tak lze bez problémů nosit i v běžném životě. Na palubě lodě však každému sluší nejvíc.