Triko "You are the captain of your life."

Cena: 599 Kč 

Dámské triko:
Výrobce: Fruit of the Loom
Typ: Fit Ringspun Premium

100% bavlna 
gramáž 195 g/m2
Slušivý střih s výstřihem do O

Varianty:
bílé triko modrý potisk
Navy blue triko bílý potisk

Pánské triko:
Výrobce: Fruit of the Loom
Typ: Heavy

100% bavlna 
gramáž 195 g/m2
Kvalitní ozkoušené triko s kulatým výstřihem.

Varianty:
bílé triko modrý potisk
Navy blue triko bílý potisk

Potisk sítotiskem

Potisk triček technikou sítotisku je nejkvalitnější a nejtrvanlivější způsob potištění textilu. Protože jde o protlačování barvy do textilu přes šablonu, výsledný obrázek má kromě vysoké kvality také velkou trvanlivost – neláme se, neloupe, neopere.  Výrobci doporučují prát oblečení naruby, aby se životnost potisku ještě prodloužila.

Nové jachtařské stylové tričko “You are the captain of your life” bylo navrhnuté nejenom na plavby pro posádky, ale také pro běžné nošení ve městě i v práci. 

Zvolili jsme kromě kvalitního materiálu, 100% bavlny, i velmi odolný sítotisk, který vydrží roky praní a nošení. Vyrábět nekvalitní trička, která do roka odejdou, totiž nemá podle nás smysl. Dobré triko by mělo být stejně kvalitní, jako dobrý kapitán – musí obstát i náročnější situace, které nám život nabídne. 

Design byl navrhován s cílem citlivě ukázat krásu plachetnic i života na moři. Potisk na boku mimo střed trička působí velmi moderně a nerušivě, triko tak lze bez problémů nosit i v běžném životě. Na palubě lodě však každému sluší nejvíc. 

Velikosti dámský střih

Velikosti pánský střih